با بیزینس

پروسی هاست

آشنا شوید
 • تاریخچه پروسی هاست
  • پروسی هاست در سال ۱۳۹۲
   • پروسی هاست در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرد. این سایت با ارائه خدمات متنوع طراحی انواع سایت و سیستم های تحت وب توانست تجربه ی موفقی را رقم بزند و بعد از دو سال ارائه این خدمات، تعداد این خدمات افزایش یافتند و خدمات میزبانی وب برای اولین بار به لیست خدمات پروسی هاست اضافه شدند.
  • پروسی هاست در سال ۱۳۹۴
   • پروسی هاست در سال ۱۳۹۴ به صور رسمی با این نام ثبت شد. نام پروسی هاست متشکل از سه کلمه Professional Cloud Hosting به معنی میزبانی ابری حرفه ای و تگ لاین فارسی میزبانی ابری با امکانات حرفه ای در سازمان صنعت و تجارت ثبت شد. و همچنین طبق دیدگاه کاربران یکی از سایت های با تنوع زیاد در ارائه خدمات میزبانی وب شناخته شد البته این تنوع زیاد مستلزم این بود که تعداد کادر پشتیبانی پروسی هاست نیز افزایش داده شود که این امر توسط مدیریت محترم پروسی هاست محقق گردید. پروسی هاست در سال ۱۳۹۴ خدمات خود را تنها به خدمات میزبانی وب، فایل و دامنه معطوف کرد.
  • پروسی هاست در سال ۱۳۹۶
   • دو سال بعد، مدیریت پروسی هاست طرح تخفیف بلند مدت را ارائه کرد و همچنین با مالکیت صد در صدی زیر ساخت ها، قیمت اصلی سرویس ها به طور چشمگیری کاهش داده شد. طبق دیدگاه کاربران و با مقایسه کیفیت سرویس ها، پروسی هاست اقتصادی ترین و به صرفه ترین سرویس ها را ارائه کرده است.
  • پروسی هاست در سال ۱۳۹۸
   • پروسی هاست از نظر فنی پیشرفت زیادی کرد به طوری که سایت فناوری پروسی هاست در نتایج اول گوگل ظاهر شد و از این طریق با توجه به قیمت و کیفیت سرویس ها کاربران و مشتریان زیادی را جذب کرد. همچنین در این سال پروسی هاست خدمات خود را به صورت میزبانی تمام ابری ارائه کرد و توجه داشته باشید که در کنار افزایش کیفیت سرویس ها، مدیریت محترم پروسی هاست و واحد مالی قیمت سرویس ها را تنها حدود ۵ درصد افزایش داد در حالیکه نرخ ارز ۳ برابر شده بود!
 • پروسی هاست امروز
  • پروسی هاست؛ سرویس های منعطف طبق نیاز شما
   • پروسی هاست امروز با ارائه سرویس های اختصاصی و بهینه شده برای تمام کسب و کار ها بار دیگر تلاش کرده است تا بهترین سرویس ها را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهد. هدفی که همواره پروسی هاست آن را دنبال کرده است. پروسی هاست امروز مجهز به پنل تمام ابری رصد و مدیریت سرویس ها می باشد و سرویس های خود را از دیتاسنتر های مشهور جهانی و از لوکیشن های مختلف ارائه می دهد. امروز می توانید هر نوع سایت، اپلیکیشن یا برنامه تحت وبی را در پروسی هاست میزبانی کنید و از تیم پشتیبانی پروسی هاست جهت پیشرفت پروژه کاری خود کمک بگیرید. همچنین می توانید جهت راه اندازی سرویس مورد نظر خود با اپراتور آنلاین به صورت رایگان مشورت کنید.
سؤالات متداول
۱- سرویس ها از چه برنامه هایی پشتیبانی می کنند؟

در حال حاظر سرویس های پروسی هاست به انتخاب شما از فریم ورک ها و زبان های برنامه نویسی PHP, Laravel, CodeIgniter, ASP.NET, ASP.NET Core و همچنین دیتابیس های MySQL و SQL Server پشتیبانی می کنند و همچنین سیستم مدیریت محتوای Wordpress نیز قابل استفاده می باشد.

۲- قیمت سرویس ها چگونه تعیین می شود؟

قیمت سرویس های میزبانی پروسی هاست بر اساس قیمت پک منابع پایه و منابع افزوده شده تعیین می شوند، این اعداد به صورت کامل در پنل ابری پروسی هاست قابل مشاهده و بررسی می باشند.

۳- آیا محدودیتی در تعداد دیتابیس ها، دامنه ها و غیره وجود دارد؟

در تمام سرویس ها محدودیتی در ساخت Database ، SubDomain ، AddonDomain ، ParkedDomain ، EmailAccount و غیره وجود ندارد.

۴- آیا گواهی SSL به صورت رایگان ارائه می شود؟

از پنل هاستینگ گواهی SSL به صورت رایگان قابل صدور می باشد و همچنین به صورت خودکار تمدید خواهد شد.

۵- بک آپ گیری از سرویس ها چگونه انجام می شود؟

از طریق پنل هاستینگ امکان بک آپ گیری دستی یا تنظیم بک آپ خودکار در بازه های زمانی دلخواه، وجود دارد.

۶- سفارش سرویس ها چگونه انجام می شود؟

از صفحه اصلی بر روی دکمه "انتخاب سرویس، انتخاب امکانات و ثبت سفارش" کلیک کنید سپس پک منابع و امکانات مورد نیاز خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش انجام دهید.

۷- تمدید سرویس ها چگونه انجام می شود؟

در پایان هر دوره، کافیست کیف پول خود را به میزان مورد نیاز شارژ کرده سپس با کلیک بر روی دکمه "تمدید" مربوط به هر سرویس، سرویس مورد نظر تمدید خواهد شد.

سؤال دیگری دارید؟
از طریق راه های ارتباطی زیر منتظر پیام های گرم شما هستیم :

نظرات مشتریان

واقعا قیمت های پروسی هاست خیلی به صرفه هست.
با این امکانات این هزینه عالی هست.
ممنون از شما

چندین سال هست که از خدمات پروسی هاست استفاده می کنم.
خوشبختانه پروسی هاست برای هر نوع سایتی راه حلی داره
و برای سایت های خاص توصیه میشه :)

فقط تشکر از پروسی هاست بابت سرویس
و مشاوره های خوبی که میدن

از مدیریت پروسی هاست متشکریم
که بلاخره نسخه جدید هم اومد :))

ما ربات تلگرام آپلودر داریم و بسیار راضی هستیم
I Love You, Prochost